Ochrona przed kretami, ptakami, komarami

Choć znaczna większość z nas darzy zwierzęta sympatią, nie da się ukryć, że wiele stworzeń nie jest pożądanymi gośćmi na naszych działkach, ogrodach czy balkonach. Rozkopane przez krety trawniki, odchody ptaków na parapetach czy uprzykrzające wypoczynek na ogrodzie w gronie najbliższych komary mogą wyprowadzić z równowagi nawet najbardziej opanowane osoby. Warto zatem zadbać zarówno o swój ogród, jak i zdrowie psychiczne, skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy i przekonać się, jakie efekty daje oferowana przez nas ochrona przed komarami, gryzoniami czy ptakami.


Drążące podziemne korytarze krety niszczą nie tylko trawniki, ale również korzenie roślin, nic więc dziwnego, że nie należą one do specjalnie lubianych zwierząt. Należy jednak pamiętać, że ochrona przed kretami powinna być konsultowana z odpowiednimi organami, a ich usuwanie powinno odbywać się z pomocą fachowców.


Do naszych specjalizacji należy również ochrona przed ptakami. Gołębie czy sroki często dają się we znaki mieszkańcom osiedli, którzy codziennie muszą zmagać się ze sprzątaniem ptasich odchodów z balkonów, parapetów i okien. My proponujemy rozwiązania dyskretne i – co najważniejsze – skuteczne. Usługą, która dodatkowo pomoże w walce ze szkodnikami jest monitoring szkodników. Zdalny system monitorujący powiadamia o złapaniu szkodnika i usunięciu go.

Sprawdź konkretne usługi

Ochrona przed kretami

Ochrona przed kretami

Ochrona przed ptakami

Ochrona przed ptakami

Ochrona przed komarami

Ochrona przed komarami

Monitoring przed szkodnikami

Monitoring przed szkodnikami