Usługi nietypowe

Pod hasłem Usługi Nietypowe nasza firma zajmuje się sprzątaniem, oczyszczaniem i dezynfekcją pomieszczeń po osobach zmarłych w skutek zgonu naturalnego, morderstwa, samobójstwa. Długo czasowe przebywanie zwłok w zamkniętym pomieszczeniu jest bardzo groźne dla zdrowia osób żywych , grozi zatruciem jadem trupim


GRED- Czyściciel

w sposób profesjonalny zajmuje się likwidacją bakterii pozostawiając pomieszczenie czyste , przystosowane do naturalnego jego użytkowania przez innych.

Oferta skierowana jest do osób prywatnych oraz : hoteli ,sanatoriów , policji , spółdzielni mieszkowych , ośrodków wczasowych , domów spokojnej starości i innych.

Zadzwoń - my przyjedziemy i posprzątamy.
Tel: (022) 669 21 62

tel :605-900-400

Informacje ogólne:

Kadaweryna (łc. cadaver, -eris 'trup') biochem. oleista ciekła substancja org. powstająca z rozkładu bakteryjnego białek na drodze dekarboksylacji; silnie toksyczna, uszkadzająca układ krążenia; jad trupi , posiada właściwości trujące.

Jad trupi jest bardzo szkodliwy. Krótko mówiąc chodzi o to, że bakterie nie mając już "pożytku z trupa" wychodzą z niego, szukając nowego żywiciela. Ponoć najniebezpieczniejszy jest do ok. 10h po śmierci. Do zakażenia dochodzi wtedy, jeśli jad dostanie się do organizmu (np. jak ktoś dotykał zwłok mając otwartą ranę na ręce - jad trupi mógł sie przedostać tą drogą do organizmu). Jego obecność w żywym organizmie wykrywa sie po 2 miesiącach. Odpowiednio szybko wykryty jest uleczalny. Jednak zawsze "coś" tam w środku zostanie...:/