Deratyzacja - zwalczanie gryzoni

Zwierzęce szkodniki, gdy zadomowią się na pewnym obszarze, mogą być niezwykle ciężkim do pokonania przeciwnikiem. Łatwość przystosowywania się do nowych warunków i znajdowania pożywienia u szczurów czy myszy sprawia, że do ich wyeliminowania niezbędna jest pomoc specjalistów.


Zwalczanie gryzoni nie polega bowiem tylko na wytępieniu zwierząt, które aktualnie znajdują się na terenie gospodarstwa domowego, ale także na zapobiegnięciu pojawienia się kolejnych zwierząt w przyszłości. Przeznaczone specjalnie do walki ze szczurami i myszami karmiki deratyzacyjne, pułapki żywołowne oraz preparaty do kontroli sprawiają, że deratyzacja przebiega sprawnie, skutecznie i gwarantuje długotrwały efekt.


Nasze przedsiębiorstwo oferuje nie tylko szeroką gamę karmików deratyzacyjnych i pułapek żywołownych do zwalczania gryzoni na zewnątrz oraz wewnątrz obiektu, wzdłuż ścian budynków i ogrodzeń, ale także profesjonalne doradztwo i pomoc w rozłożeniu ich na wskazanym terenie, tak, aby jak najlepiej spełniały one swoje zadanie.

Karmnik tpk

Karmnik tpk

Karmnik tpp

Karmnik tpp

Karmnik protecta

Karmnik protecta

Pułapki żywołowne

Pułapki żywołowne

Nalepki ostrzegawcze

Nalepki ostrzegawcze