Dezynsekcja pluskiew Warszawa

 

Pluskwy domowe to niezwykle uciążliwe insekty, które żerują w nocy i żywią się krwią. Ich pojawienie się w domu wbrew pozorom nie musi wynikać z braku dbałości o porządek. Bardzo łatwo jest je przenieść na nowo zakupionych meblach, odzieży, po powrocie z hotelu lub miejsc publicznych, takich jak kino czy teatr. Ugryzienie pluskwy nie należy do bolesnych, jednak w jego miejscu powstają swędzące zmiany. Obecności tych insektów w domu nie można lekceważyć. Składają one bowiem jaja i rozmnażają się w bardzo szybkim tempie, zajmując coraz to nowe miejsca. Najczęstszymi siedliskami pluskiew stają się wszelkiego rodzaju zakamarki i szczeliny. Warto dokładnie przejrzeć kanapę i fotele, ubytki w innych meblach i ścinach. Gniazda mogą się również znajdować pod tapetą i szczelinach ścian. 

 

Skuteczne odpluskwianie mieszkania

 

Pierwszym krokiem, na jaki decyduje się większość osób, jest podjęcie domowych sposobów na usuwanie pluskiew. Pierwszym krokiem jest wypranie pościeli i ubrań w wysokiej temperaturze. Wysoka temperatura jest skuteczną metodą dezynsekcji i dezynfekcji pluskiew, jednak z racji tego, że insekty te przebywają zwykle w trudnodostępnych miejscach dotarcie do wszystkich osobników i zadziałanie na nie domowymi sposobami jest praktycznie niemożliwe. Odpluskwianie mieszkań warto więc powierzyć specjalizującym się w tym zakresie firmom. 

 

Profesjonalna dezynfekcja i dezynsekcja pluskiew — firma Gred z Warszawy

 

Jesteśmy firmą, która już od wielu lat świadczy na terenie Warszawy usługi dezynsekcji deratyzacji i dezynfekcji. Pluskwy to najczęściej spotykane domowe szkodniki, z którymi bez problemu sobie poradzimy. W naszej pracy stosujemy nowoczesne i skuteczne metody odpluskwiania. Mieszkańcom Warszawy zapewniamy korzystną cenę usługi i profesjonalną, doświadczoną kadrę. Środki chemiczne i urządzenia działające na szkodniki gorącą parą, które wykorzystujemy do opluskiwania mieszkań to gwarancja skutecznej dezynfekcji i zapewnienie, że pluskwy na długo przestaną być dla domowników problemem. 

Nasza ekipa zlokalizuje miejsca bytowania szkodników oraz dobierze odpowiednią liczbę i metodę zabiegów koniecznych do trwałego wyeliminowania problemu. W zależności od zaawansowania prac usługa usuwania pluskiew może się różnić ceną. W celu poznania orientacyjnych kosztów oferowanego przez nas odpluskwiania warszawskich mieszkań prosimy o kontakt telefoniczny, a przedstawimy Państwu wstępny cennik.