Dezynfekcja

Wirusy, bakterie i inne szkodliwe dla naszego zdrowia drobnoustroje znajdują się wszędzie – na różnego rodzaju powierzchniach, przyrządach i urządzeniach, a nawet we wdychanym przez nas powietrzu. Niektóre miejsca wymagają zachowania szczególnej czystości – dotyczy to przede wszystkim obiektów i środków transportu, w których istnieje zwiększone ryzyko zarażeniem lub zakażeniem się chorobą.


Profesjonalna dezynfekcja biura, mieszkania i nie tylko - działamy w Warszawie


Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksowymi usługami dezynfekcji pomieszczeń. Działamy na terenie Warszawy. Oferujemy m.in. dezynfekcję mieszkań, biur, przedszkoli i wielu innych obiektów. Odkażanie pomieszczeń zawsze przeprowadzamy z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa. Nasza kadra to świetnie przeszkoleni specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży. Nasze usługi dezynfekcji pomieszczeń realizujemy m.in. na warszawskiej Woli, Bielanach i Mokotowie. Dojeżdżamy do miejsca wskazanego przez klienta. Wszystkie nasze działania są w pełni bezpieczne dla środowiska i nie stanowią zagrożenia dla zdrowia osób znajdujących się w poddawanych dezynfekcji pomieszczeniach.

Proces odkażana poszczególnych pomieszczeń może się różnić w zależności od rodzaju obiektu. Jednakże niezależnie od tego czy wykupiona przez Państwa usługa dotyczyć będzie dezynfekcji mieszkania, biur, czy przedszkola w Warszawie, jesteśmy w stanie skutecznie pozbyć się bakterii, grzybów i wirusów. Przed podjęciem prac dopasowujemy zastosowaną technologię do typu obiektu, w celu jak najefektywniejszego pozbycia się drobnoustrojów.


Warszawska firma dezynfekcyjna Gred — jakie obiekty obsługujemy?


  • szpitale i inne placówki medyczne,
  • hotele, motele czy internaty,
  • żłobki, przedszkola oraz szkoły,
  • kuchnie restauracyjne i placówki gastronomiczne,
  • obory, chlewnie oraz kurniki,
  • środki transportu,
  • gabinety fryzjerskie i kosmetyczne.

Dezynfekcja zawsze musi być dostosowana do rodzaju pomieszczenia. Niektóre preparaty są dopuszczone do użytku w obiektach z żywnością, ale są opryski, których bezwzględnie nie należy stosować w takich warunkach. Dlatego przed przystąpieniem do pracy konsultujemy zlecenie z klientem – po rozmowie i sprawdzeniu obiektu wybieramy odpowiednią metodę, preparaty i opryski, wykonujemy transport niezbędnych urządzeń, po czym rozpoczynamy dezynfekcję. Wszystkie stosowne przez nas środki pochodzą od sprawdzonych i renomowanych producentów. Wsłuchujemy się w potrzebny naszych klientów, dlatego wybierając nas spośród innych warszawskich firm dezynfekcyjnych, stawiają Państwo na usługi najwyższej jakości.

Oferta dezynfekcji

Artykuły do dezynfekcji

Artykuły do dezynfekcji

Opryski

Opryski

Zestawy

Zestawy

Dezynfekcja transportu

Dezynfekcja transportu