Dezynsekcja - zwalczanie szkodników

Choć są niewielkie i wiele z nich przez długi czas potrafi pozostać dla człowieka niezauważonymi, insekty mogą mocno dawać się we znaki. Uciążliwe komary, przenoszące boreliozę kleszcze, niebezpieczne osy i szerszenie, prusaki, pluskwy, karaluchy, pchły, wszy, mrówki czy szkodniki magazynowe – ich obecność nie tylko powoduje dyskomfort na co dzień, ale także może być groźna dla zdrowia.

 

Lata doświadczeń w dezynsekcji

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zwalczaniu szkodników ze względów sanitarnych i gospodarczych, dzięki czemu klienci mają pewność, że przeprowadzona przez nas dezynsekcja obiektu zostanie wykonana w sposób prawidłowy oraz profesjonalny i zapewni ochronę żywności. Zwalczanie szkodników jest możliwe tylko przy wykorzystaniu profesjonalnych akcesoriów i preparatów - dzięki temu przeprowadzona dezynsekcja jest skuteczna i długotrwała. Zastosowanie zaawansowanych lamp owadobójczych, czyli tzw. pułapek świetlnych, preparatów i oprysków sprawia, że unicestwieniu ulegają zarówno dorosłe osobniki, jak również ich larwy.

 

Bezpieczny sprzęt

Stosowane przez nas podczas dezynsekcji lampy owadobójcze, preparaty i gazy są bezpieczne dla ludzi, co sprawia, że możliwa jest ochrona żywności na najwyższym poziomie.

Lampy flytrap industrial

Lampy flytrap industrial

Lampy flytrap industrial

Lampy flytrap industrial

Ochrona żywności

Ochrona żywności

Lampy DEFI

Lampy DEFI

Lampy I- DEAL 002/003

Lampy I- DEAL 002/003

Lampy LPO 30

Lampy LPO 30

Model Flex-TRAP 45

Model Flex-TRAP 45