Nalepki ostrzegawcze

Proponowana w ofercie naszej firmy deratyzacja to zadanie, które wymaga realizacji kilku podstawowych założeń. Jednym z nich jest umieszczenie odpowiednich nalepek ostrzegawczych. Mogą być używane wewnątrz i na zewnątrz obiektów. Są lakierowane odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne.
Nalepki ostrzegawcze to nieodłączny element profesjonalnej deratyzacji. Służą zapewnieniu podstawowych standardów BHP w gospodarstwie, wspólnocie mieszkaniowej, miejscach pracy. Są to obszary, w których należy zwrócić szczególną uwagę na bezpieczeństwo. Przebywają w nich zarówno dzieci, jak i zwierzęta domowe, które przez przypadek mogą zainteresować się podłożoną trutką i wyrządzić sobie krzywdę.

 

Wybór nalepek ostrzegawczych

W naszej ofercie dostępne są:

  • naklejki na karmniki deratyzacyjne – „Nie dotykać”, do naklejania na górnej pokrywie stacji deratyzacyjnej,

  • naklejki na ścianę – informujące o lokalizacji stacji deratyzacyjnych,

  • naklejki ostrzegawcze – „Uwaga trutka!”, do oznaczania miejsc wyłożenia trutki w celu ostrzeżenia przed niebezpieczeństwem otrucia ludzi i zwierząt,

  • naklejki na karmniki z tabelą przeglądu – służą do oznaczania datą i podpisem osoby dokonującej przeglądu stacji deratyzacyjnej.

Naklejki ostrzegawcze dostępne są w arkuszach zbiorczych. Oznakowanie miejsc wyłożenia trutki jest obowiązkowe. Nasze produkty są odporne na działanie czynników atmosferycznych oraz wahania temperatur. Nie blakną, nie zmieniają koloru pod wpływem światła słonecznego, nie odklejają się pod wpływem wilgoci.

Gred Gruppe Polska działa na terenie Warszawy. 
 

Deratyzacja zgodna z zasadami BHP

Przepisy zawarte w zbiorze zasad dotyczącym bezpieczeństwa i higieny pracy jasno określają sposób postępowania w przypadku stosowania substancji trujących. Nalepki ostrzegawcze stanowią wyraźny znak, przykuwający uwagę wszystkich osób przechodzących obok rozłożonego środka, tym samym spełniając wszelkie wymagania. Zwalczanie szkodliwych gryzoni w budynkach mieszkalnych jest częstym zjawiskiem, dlatego warto wiedzieć, jak wyglądają najpopularniejsze nalepki ostrzegawcze, żeby zdawać sobie sprawę z otaczających zagrożeń.

Nasza firma jest laureatem wielu certyfikatów przyznawanych za wysoką jakość świadczonych usług oraz przestrzeganie obowiązujących wytycznych dotyczących bezpieczeństwa. Dlatego jako profesjonaliści, zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest realizacja założeń umieszczonych w regulaminach BHP.

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą na terenie Warszawy, zachęcamy do kontaktu!