Firma

Różnego rodzaju insekty, takie jak komary oraz gryzonie (myszy, krety czy szczury) należą do gości, których obecność na terenach domostw czy w obiektach przemysłowych zawsze jest niepożądana. Tam, gdzie nasza firma miała już okazję wykonać zwalczanie szkodników, jesteśmy kojarzeni z usługami najwyższej jakości.

 

Doświadczenie i profesjonalizm

Na swoją renomę pracowaliśmy od wielu lat. Od początku dążyliśmy do doskonałości i tego, by jak najlepiej być przygotowanym do prac zlecanych nam przez klientów. Zaczynaliśmy jako niewielka firma zapewniająca ochronę przed szkodnikami, dzisiaj natomiast oferujemy usługi DDD (dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja) najwyższej jakości i współtworzymy zachodnie standardy ochrony sanitarnej - należymy do grupy międzynarodowych firm zajmujących się ochroną sanitarną w zakresie DDD.

 

Choć od momentu rozpoczęcia działalności osiągnęliśmy niebywały sukces, nie zamierzamy spoczywać na laurach. Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach odnośnie usług DDD: dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Dzisiaj oferowana przez nas ochrona przed szkodnikami to nie tylko zwalczanie gryzoni, zwalczanie kretów, ale również oczyszczanie elewacji i poddaszy z gniazd os i szerszeni, zwalczanie komarów i kleszczy czy ochrona przed ptakami. Specjalizujemy się również w usługach porządkowych.

 

Żeby z powodzeniem realizować zarówno mniej, jak i bardziej nietypowe zlecenia, zawsze dbamy o sprawną komunikację z klientem. Przed przystąpieniem do pracy konsultujemy się z klientami – wykonujemy oględziny obiektu i rozpoznania problemu, następnie konsultujemy wybór technologii i po wszystkim podejmujemy się czynności, mających na celu pozbycie się kretów, gryzoni czy komarów.